Jakie prezenty i gadżety sprawdzą się na baby shower?

Chyba większość ludzi na świecie bardzo lubi dostawać prezenty a spora część z nich uwielbia je również dawać. Nic więc dziwnego, że ofiarujemy je sobie z najróżniejszych okazji. Urodziny, ślub, chrzest czy wieczory panieńskie i kawalerskie – wszystkie te okazje są świetne, aby podarować bliskim coś niepowtarzalnego.

Producenci prześcigają sie w pomysłach na tego rodzaju upominki, dlatego ich wybór zazwyczaj nie stanowi większego problemu. My jednak podpowiadamy, jaki upominek wybrać na święto, które od niedawna zadomowiło się w naszym kraju. Mowa o coraz bardziej popularnych baby shower, które urządza się przed narodzinami dziecka. Jeśli zatem nie masz pomysłu, co kupić przyszłej mamie, poniżej znajdziesz kilka inspiracji.

Praktyczne prezenty na baby shower

Jak przy wielu innych okazjach, tak i tutaj sprawdzi się wszystko to co praktyczne i przydatne podczas opieki nad maluszkiem. Mowa między innymi o ubrankach i zaawkach, których jak wiadomo, nigdy dość. Jeśli chodzi o te pierwsze to warto wybrać zarówno mniejsze, jak i większe rozmiary. W końcu nigdy do końca nie wiadomo, jak duże urodzi się dziecko, które w pierwszych latach i tak będzie rosło bardzo szybko. Zabawki to także prezenty, które zawsze się przydają. Co więcej, dziecko może się nimi bawić w każdym wieku, dlatego mamy pełną dowolność w wyborze.

Jeśli zależy nam, aby podarować coś większego, warto zdecydować się między innymi na:

  • krzesełko do karmienia,
  • bujaczek,
  • matę do karmienia,
  • kojec,
  • łóżeczko turystyczne,
  • akcesoria do wózka (np. torba, mufka itp.)

Jakie prezenty dla mamy na baby shower?

Oczywiście baby shower to również święto przyszłej mamy, dlatego wskazane jest, aby tajże jej podarwoać prezenty i gadżety. W tym przypadku świetnie sprawdzi się delikatna biżuteria, vouchery do sklepów z ubraniami i kosmetykami oraz pakiety zabiegów, dzięki którym będzie mogła się odprężyć i zrelaksować. Jeśli dobrze znamy osobę, która wyprawia przyjęcie, możemy zdecydować się również na zabawne gadżety, np. szklanki w kształcie butelek dla dziecka itp. W żadnym wypadku nie należy jednak kupować przyszłej mamie rzeczy ściśle związanych z ciążą i dzieckiem. Mowa tutaj na przykład o kremach na rozstępy. Jak łatwo się domyślić, niektóre kobiety mogą poczuć się nieswojo lu nawet taki gest może je urazić. Wyjątkeim jest tystuacja, kiedy mama wyraźnie zaznaczy, że tego typu prezenty są jej potrzebne.

Jak zapakować prezenty na baby shower?

Nie istnieje żadna specjalna instrukcja dotycząca pakowania prezentów na baby shower. Można jednak spersonalizować upominki pakując je w papier i torebki w kolorach symbolizujących płeć dziecka. Jeśli jednak nie jest ona znana, warto zakupić opakowania w neutralnych kolorach. Mile widziane na tego typu przyjęciach są również dodatki do opakowań symbolizujące narodziny dziecka. W tym celu możemy zaopatrzyć prezenty w niewielkie, drewniane stópki, butelki czy smoczki. Aby urozmaicić upominki, możemy dołączyć do nich kolorowe balony napełnione helem i przewiązane ozdobnymi wstążeczkami.

Więcej informacji

Ciekawe prezenty na baby shower znajdziesz także na stronie https://www.takapaka.pl – sprawdź!

Sprawdź także

Dodaj komentarz

Your email address will not be published. Required fields are marked *